Хочеш подивитися свою пару перед відправкою - замовь у менеджера відеодзвінок Viber!
Графік роботи:

Пн-Сб 10:00-21:00

0
Мій кошик

       Абсолютно незамінне взуття для жінок в осінньо-зимовому сезоні - це жіночі чоботи. У тій величезній різноманітності моделей жіночих чобіт, яке представлене в нашому інтернет магазині VINTOP, кожна жінка зуміє підібрати теплу і зручну пару для холодної пори року.

       Чобітьми, взагалі, називають взуття з високою халявою. Як з'явилися чоботи? Вважається що тоді, коли єгиптяни вирішили прикріпити до своїх сандаль халяви, для захисту ніг від бруду і пилу. Пізніше, греки і римляни спорудили халяви ще довше і витонченіше, з шнуруванням спереду, втім, пальці ніг все ще були відкриті. Ну а за часів кочівників і вершників панували персидські чобітки, вже дуже близькі до сучасних класичних моделей.

        Скіфи носили чобітки з м'якої шкіри, прикрашені вишивкою, аплікацією і бахромою. Жіночі варіанти були м'якими і невисокими. В епоху відродження в Європі чоботи носили лише чоловіки, витончені жіночі ніжки грілися в мініатюрних черевичках.

         Ну а з кінця XIX століття, відколи була модернізована уся технологія виробництва взуття, чоботи стають доступні усім верствам населення. Тепер їх шиють з найрізноманітніших матеріалів, а з середини XX століття часто оснащують блискавкою для зручності одягання. Остаточно в жіночому гардеробі чоботи затвердилися до 1930-м. Але в роки революцій і воєн жінки часто вимушені були носити військові моделі чоловічих чобіт.

        Сучасні варіанти жіночих чобіт - ця велика різноманітність форм і матеріалів. Їх виготовляють з шкіри і замші, натуральної і штучної, з атласу і оксамиту, з синтетичних матеріалів новітнього покоління. Сьогодні жіночі чоботи носять круглий рік : в демисезонье це полегшені моделі, без утеплення, взимку тепліші. Є і літні варіанти чобітків, наприклад, з тонкої перфорованої шкіри.

        Зараз жінки можуть вибирати ті чоботи, які їм йдуть і в яких їм комфортно; ті, що вдало доповнюють образ або створюють увесь стиль. Серед існуючих типів чобітків є високі ботфорти, витончені ботильоны і півчобітки, нарочито грубі козаки і ковбойки, зносостійкі гумові чоботи і багато інших прекрасних моделей. На високій шпильці або зовсім без каблука, з круглою або загостреною шкарпеткою, з найрізноманітнішими варіантами застібок і обробки.

        У нашому інтернет магазині VINTOP кожна жінка може знайти собі чоботи за смаком і комфорту, що задовольняють за ціною і відповідають останнім модним тенденціям.

Вгору