Хочеш подивитися свою пару перед відправкою - замовь у менеджера відеодзвінок Viber!
Графік роботи:

Пн-Сб 10:00-21:00

0
Мій кошик

Жіночі зимові чоботи

            Коли настають справжні морози, ноги мають бути в теплі! Без теплих і красивих модних жіночих чобітків не обійтися! Чи варто жінкам вибирати між красою і необхідністю захиститися від морозу? Зараз вже немає! Існує цілий ряд модних моделей зимових жіночих чобіт, які одночасно відповідають останнім модним тенденціям і грітимуть ніжки навіть в найлютіший мороз.

            Вибираючи взуття для зимової пори року, в найпершу чергу необхідно визначити тип утеплювача. Зберегти ноги в теплі і комфорті - ось головне завдання зимових жіночих чобіт. Для утеплення зимових чобіт зараз використовують як натуральне хутро і шерсть, так і їх якісні штучні аналоги. І саме сучасні штучні матеріали ідеальні для взуття, хазяйка якого, вважає за краще бути активною і мобільною навіть в холодну пору року.

            Що ж до зовнішнього матеріалу зимових жіночих чобіт, то і тут панує небачена різноманітність. Прийнятніше звичайно натуральна шкіра, але і штучні матеріали новітнього покоління не поступаються їй ні в зовнішньому вигляді, ні в міцності.

            Ще одним важливим критерієм у виборі зимових жіночих чобіт являється якість матеріалу підошви. Адже взуття для зимового сезону має бути розраховане і на ожеледицю. Щоб уникнути травм, вибирайте нерівну підошву чобіт з протектором і додатковим захистом від ковзання. Каким би не був каблук або танкетка, у моделей чобіт для холодної пори року, вони мають бути стійкими.

            Також зимові жіночі чоботи обов'язково мають бути водонепроникні, тому що немає нічого гірше промоклих ніг взимку. До речі, зима - цей час, коли ваше вуличне взуття може зіткнутися з сіллю і реагентами. Щоб уберегти чоботи від ушкоджень, їх треба обробити спеціальним спреем і будь-яке взуття варто очищати від забруднень відразу по приходу з вулиці.

            Вибираючи на зиму чобітки, пам'ятайте, що розмір для них варто шукати трохи більший, ніж той, що ви носите зазвичай. Обов'язково враховуйте висоту чобіт, ширину халяви, під'їм ноги, функціональність і легкість застібок. Усе це впливає на комфорт зимових жіночих чобіт.

            Якщо ви підійдете з розумом до вибору зимового взуття, то якісні чоботи прослужать не один сезон, зберігаючи ноги в теплі і радуючи під час веселих зимових прогулянок.

Вгору