Хочеш подивитися свою пару перед відправкою - замовь у менеджера відеодзвінок Viber!
Графік роботи:

Пн-Сб 10:00-21:00

0
Мій кошик

Жіночі туфлі


 Туфлі для жінок це і елемент успіху, і предмет колекціонування, і придбання, здатне створити не тільки новий елегантний образ, але і чудовий настрій.


 Сьогодні жіночі туфлі представлені в такому різноманітті, що в пору розгубитися при виборі: каблуки і їх відсутність, платформа і плоска підошва, найрізноманітніші матеріали і варіанти обробки для всіх випадків життя, від ранкової пробіжки до вечірнього виходу.  На кожну жіночу ніжку знайдеться чудова пара, що буде впору і перетворить свою володарку в Попелюшку.

 Мерилін Монро казала: «Дайте дівчині правильні туфлі, і вона зможе підкорити світ».  І правильними можуть бути не тільки класичні шпильки, але і балетки на низькому ходу або навіть мокасини - сьогодні в моді все і для жінок важливий гармонійний образ.  Коли взуття в гармонії з володаркою - воно служить п'єдесталом.

Висота підбора жіночих туфель зараз не грає настільки істотну роль, як це було в давнину.  Туфлі на товстій підошві в Середньовіччі допомагали врятуватися жінкам привілейованого стану від вуличного бруду.  Крізь століття туфлі завжди несли безліч інформації про свою власницю - грубо вироблені черевики селянки не порівняти з парчевими туфельками благородної дами.

 Сучасні жінки можуть вибирати новий образ щодня і підбирати до нього відповідні туфлі.  Величезний вибір взуття можна поділити умовно на те, що з каблуками та без них.  При цьому значна частина останніх була запозичена з чоловічого гардероба на початку двадцятого століття.

Човники вважаються абсолютної класикою, вони не повинні мати ремінців і застібок.  Туфлі «Мері-Джейн» навпроти обов'язково забезпечені поперечним ремінцем на підйомі стопи.  Балетки не мають каблука зовсім і досить глибоко вирізані.  Платформи і танкетки піднімають, але роблять взуття масивніше на вигляд.  Мокасини - зобов'язані бути м'якими та комфортними, без застібок, але з «язичком».  Лофери відрізняються пензликом, топсайдери - білої підошвою.  Еспадрільі ідеальні для літа, так як зроблені з текстилю на мотузяній підошві.  Мюлі - жіночні і мають відкриту п'яту.  Сабо часто мають цільну платформу.  Бабуши схожі з домашніми капцями.  Сліпони зобов'язані мати вставки з гумок з боків для зручності взування.

 Є ще безліч різновидів жіночих туфель, кожну з яких варто приміряти і спробувати в ній походити, щоб зрозуміти, наскільки точно, та чи інша пара туфель співпаде з характером, ритмом життя, стилем одягу і настроєм.

Вгору